Náš táborový tým

Žaneta

Jsem z rodiny, kde nás bylo pět dětí,  já nejstarší a ještě ke všemu holka. Takže jsem od mala zvyklá starat se o děti        a každá naše rodinná dovolená byl vlastně takový dětský tábor :) 

Na různé tábory jsem jezdila každý rok už odmalička. Byla jsem na spoustě různých: anglickém, jezdeckém, koňském vandru, tématickém, klasickém ve stanu s podsádkou, v chatičkovém atd...V dospělosti jsem teď 5 let dělala každé léto vedoucí a poslední rok jsme s Honzou tábor vedli jako hlavní vedoucí, on vařil a já se starala o chod. 

Letos poprvé budeme pořádat tábor sami. Našli jsem krásné místo, okolo les a příroda, kousek jsou pastviny pro koně i přírodní koupaliště. Zamluvili jsme termíny, které byly volné a spustili přihlašování :) 

Postupně již vymýšlím hry a program pro děti. 

Mimo táborů učím dětskou jógu a mám kroužek jízdy a péče o koně. Na práci s dětmi mě nejvíce baví ta hravost, upřímnost a radost.

Moc se těším na naše setkání.

Žaneta


Honza

Miluju sport a vaření. Celé dětství jsem strávil se svojí partou venku mezi fotbalovým hřištěm, lesem a řekou. Na střední školu jsem šel na kuchaře, ale v té době to bylo spíš, protože jsem moc nevěděl kam jinam jít. Vaření, tvorba receptů a zkoušení nových jídel mě chytlo až pár let po střední. Vloni jsem vařil pro dětský tábor celé letní prázdniny a bavilo mě to. 

Dále mám rád cyklistiku a v létě jezdit na vodu. 

Honza 


Sofča

Pohyb a tanec jsou mojí vášní, proto jsem se rozhodla pro studium na Taneční konzervatoři. Baví mě balet i moderní a lidové tance. Ráda jsem v přírodě, vymýšlím hry pro děti a jezdím na koni.

Těším se na společně strávené léto.

Sofča Petr

Ke vztahu k přírodě jsem vedený od malička. Doma si vše děláme sami. Pěstujeme brambory, zeleninu, nějaké ovoce, táta chová slepice a má pole, kde si děláme obilí, seno a slámu pro zvířata. Mám rád koně a práci se dřevem. Pro děti mám připravené vyrábění ze dřeva.

Těším se, Petr.